ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko Finu 19119500

Producent: IL
Kod: IL0037-2016
703 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 79 cm
Szerokość: 120-156 cm
Głębokość: 50-86 cm
Waga: 38 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb-biały
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Praktyczne biurko Finu

Do bardzo praktycznych należy zaliczyć konstrukcję przedstawianego biurka Finu z oferty mebli biurowych niemieckiego producenta. Ruchoma prawa część z szufladami umożliwia zmianę układu biurka według potrzeb użytkownika. Możliwości jest bardzo wiele, i w zależności od potrzeb można stworzyć konstrukcję do narożnika, lub wydłużony układ liniowy. Biurko odpowiednie do wyposażenia mieszkania lub biura w przyjemnym odcieniu jasnego dębu z białymi elementami.

 

Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie