ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Białe łóżko studenckie G55 z dostawką

Producent: Gaut
Kod: GA003-2015
Dostępność:
niedostępne
Łóżko: 120x200-129x78x207 cm
1 382 zł
Szuflada pod łóżko: 200x17x93 cm
609 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 120 x 200 cm
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko studenckie z dostawką, rozwiązanie dla dwójki dzieci

Dla rodzeństwa z dużą różnicą wieku łóżko piętrowe nie jest zbyt odpowiednim rozwiązaniem, bo w większości wypadków starsze z rodzeństwa nie czuje się zbyt komfortowo. W takim układzie idealnym rozwiązaniem jest klasyczne łóżko z dostawką. Francuski producent mebli dziecięcych w kolekcji G55 przygotował szeroką gamę takich właśnie łóżek. Oprócz prezentowanego białego łóżka w dwu rozmiarach, oferuje identyczny zestaw w nietypowym kolorze szarym. Dodatkowe miejsce do spania uzyskamy przystawką w formie szuflady. Szuflada ma jednak uniwersalne zastosowanie i bez materaca jest idealnym miejsce do przechowywania. Do łóżek tej kolekcji, oprócz szuflady są do dyspozycji przystawki w formie półek lub regału.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowe wykonanie, co dokumentuje certyfikatami jakości. Ze względu na wysoką jakość materiałów i wykonania, (obrzeża ABS) cenę można określić jako atrakcyjną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 3 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowiaAldo poleca: szuflada z możliwością wykorzystania jako dostawka pod materac 90x200 cm

 

Jak ulokować przedszkolaka i studenta w jednym pokoju?

Mając do dyspozycji jeden pokój dla dwójki dzieci z dużą różnicą wieku, raczej nie możemy skorzystać z łóżka piętrowego, w którym prawie dorosły student nie czuje się komfortowo i korzystamy klasycznego łóżka z dostawką. Rozwiązanie to oprócz większego komfortu dla starszego dziecka, przynosi również korzyści dla młodszego z rodzeństwa, kiedy starsze z dzieci wyjeżdża na studia lub rozpoczyna samodzielne dorosłe życie. Odpowiednim rozwiązaniem dla dwójki dzieci jest również obszerna szafa trzydrzwiowa, która jest częścią składową kolekcji G55 tak samo jak mniejsza szafa dwudrzwiowa.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie