ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Zestaw sypialniany Malow I - 3391

Producent: PRS
Kod: PRS0095-2016
2 365 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Łóżko: 169x77x225 cm
Dostawka: 69x185x19,2 cm
Stolik nocny: 48x34x34 cm
Komoda: 81x91x50 cm
Nośność: łóżka-240 kg
Powierzchnia spania: 160 x 200 cm
Cena łóżka: z szufladą i stelażem
Stelaż: listewkowy w metalowej ramie
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb sesame
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Praktyczna i nowoczesna sypialnia Malow

Francuski producent w projekcie sypialni zdecydował się na naprawdę nietypowy design, z naciskiem na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Bardzo nam się podoba funkcjonalność komody, zawierającej również lustro i regał do zawieszania ubrań. Komodę wykorzystać można również jako toaletkę i zaszeregować ją w ten sposób do kategorii mebli wielofunkcyjnych. Łóżko z wymiarami miejsca do spania 160x200 cm z szufladą, ulokowaną nietypowo w przedniej części łóżka. W kolekcji znajdziemy wykonane w identycznym stylu również inne elementy mebli do sypialni, nie brak tu szaf czy komód o innym wyglądzie. A dla mieszkających w pojedynkę jest ponadto oferta nieco mniejszych wariantów łóżek.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość produkcji. Zastosowany materiał to płyta laminowana o grubości 15-22mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Ważne parametry sypialni

Projekt sypialni jest idealny do małych pomieszczeń, co umocnione jest zastosowaniem jasnego odcienia dębu. Deska laminowana nie wymaga specjalnej opieki, a cały zestaw sypialni należy do cenowo przystępnych. W skład zestawu wchodzą części, podane poniżej.

 

- łóżko pod materac 160x200 cm
- listewkowy stelaż w metalowej ramie
- szuflada pod łóżko
- dwa stoliki nocne
- komoda z regałem i lustrem z możliwością wykorzystania jako toaletka

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie