ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Zestaw regałów do salonu Easy-300

Producent: PRS
Kod: PRS00220-2016
2 145 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 202 cm
Szerokość: 40/60 cm
Głębokość: 40/28 cm
Cena: za zestaw, 8 sztuk regałów
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Zestaw regałów do salonu czy biura

Praktyczne i tanie wyposażenie salonu, to krótka charakterystyka mebli kolekcji Easy francuskiego producenta. Kolekcja regałów oferująca szereg możliwości. Zestaw pokazany na dołączonym zdjęciu to tylko jedna z wielu alternatyw, którą możemy dowolnie zmieniać. Tylko regały po prawej są głębokości 24 cm i nie można je zamienić z regałami po lewej, które mają głębokość 28 cm. W ramach kolekcji znajdziemy szereg kolejnych elementów, pozwalających na stworzenie dowolnego zestawu do salonu. Kolekcja Easy oferuje również regały z drążkiem do ubrań, odpowiednie do wyposażenia sypialni lub przedpokoju. Przedstawiony aktualnie zestaw można natomiast wykorzystać nie tylko w salonie, ale również w biurze lub gabinecie domowym.

 

Aldo poleca: zestaw regałów Easy w ofercie pojedynczych elementówFrancuski producent kładzie nacisk na pomysłowość konstrukcji i maksymalne możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Oferta mebli w zestawie:

Jak już wspominaliśmy, układ zestawu możemy dowolnie zmieniać według własnych potrzeb, biorąc jednak pod uwagę ilość elementów wchodzących w skład zestawu. Niżej przedstawiamy szczegółowy spis tych elementów. Elementy przedstawiamy tak jak widoczne są na zdjęciu od lewej strony. Wąskie szafki szerokości 40 cm, a szerokie 60 cm. Głębokość to 40 cm z wyjątkiem dwójki regałów na prawo, które posiadają głębokość jedyne 28 cm.

 

1 x wąska szafka z 2 szufladami
1 x wąska szafka z 2 półkami
1 x wąska szafka z 2 szufladami (na zdjęciu podwójnie)
1 x wąska szafka z 2 półkami (na zdjęciu podwójnie)
1 x szeroka szafka z 2 szufladami
1 x szeroka szafka z półkami
2 x regał z półkami głębokości 28 cm po prawej stronie 

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafościanka Easy 300-801-802-800

Szafościanka Easy 300-801-802-800

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
795 zł
Regały do sypialni lub przedpokoju Easy-300 w elementach

Regały do sypialni lub przedpokoju Easy-300 w elementach

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 365 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie