ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Witryna Travis 0197ARGE

Producent: PRS
Kod: PRS00287-2014
1 278 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 157 cm
Szerokość: 120,7 cm
Głębokość: 39,8 cm
Waga: 72 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jasny dąb-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Witryna Travis, ogólnie dostępna ponadczasowość

Kolekcja Travis francuskiego producenta to szeroki zestaw mebli, w skład których wchodzą samodzielne elementy, odpowiednie do urządzania salonu i jadalni. Biorąc pod uwagę ponadczasowy wygląd w prostych, chociaż funkcjonalnych liniach, można powiedzieć, że cena jest bardzo przystępna. Bardzo nowoczesny jest też odcień jasnego dębu z naznaczonym tonem szarości. Witryna pomimo nowoczesnego wyglądu zachowuje swoją masywność.

 


Kolekcja Travis to kolejny projekt francuskiego producenta, który kładzie nacisk na jakość i dokładne opracowanie najdrobniejszych szczegółów. Meble wykonane są z laminatu o grubości płyty od 18 do 25 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Gdzie brakuje pojemników, tam witryna jest rozwiązaniem

Witryny, chociaż dopiero od niedawna zaczęto je w nowoczesnych projektach zauważać, są rzeczywiście praktycznym elementem. W porównaniu z komodą witryna oferuje również otwartą przestrzeń, wypełnioną w większości przypadków półkami. Prócz roli pojemnika w ten sposób zastępuje też miejsce, w którym można prezentować ulubione dekoracje. Witryna Travis uzupełniona jest ponadto w dolnej części praktycznymi szufladkami.


Jak już zostało powiedziane, kolekcja oferuje meble do salonu i jadalni. W obydwu przypadkach, co potwierdzają załączone zdjęcia, witryna bez problemu znajdzie zastosowanie.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie