ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafościanka Easy 300-801-802-800

Producent: PRS
Kod: PRS00219-2015
795 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 101 cm
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 49,5 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb flintstone
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Szafa, garderoba, regał, rozwiązanie wszystko w jednym kolekcji Easy

Francuski producent kolekcji Easy przedstawia szereg pojedynczych szafek, skrzynek, regałów i półek, umożliwiających zestawienie bardziej zaawansowanych konstrukcji do przechowywania przeróżnych przedmiotów. Jedną z opcji takiej właśnie konstrukcji jest przedstawiana szafościanka. Mebel idealnie nadający się do małych pomieszczeń, zwłaszcza do wykorzystania problematyczny skosów na poddaszach. Dzięki możliwości dowolnych zmian układu tej modularnej koncepcji, możemy stworzyć prawie dowolny mebel, idealnie dopasowany do wnętrza którym dysponujemy. Ze względu na atrakcyjne ceny poszczególnych elementów tej kolekcji, jedynym ograniczeniem jest w zasadzie tylko nasza własna fantazja. W ofercie francuskiego producenta mamy do dyspozycji wszystkie potrzebne elementy do stworzenia mebli dokładnie według własnych potrzeb.

 

Francuski producent kładzie nacisk na maksymalne możliwości praktycznego wykorzystania i oczywiście na jakość. Materiałem zastosowanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 i 25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie