ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafka łazienkowa z litego drewna Erwan 0714CO40

Producent: PRS-3
Kod: PRS-K005-2015
2 127 zł
Dostępność:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 184 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 43,2 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: drewno-płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: imitacja drewna dębowego
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka łazienkowa Erwan, to przestrzeń do przechowywania w łazience

Poszukują Państwo do swojej łazienki odpowiednich przestrzeni do przechowywania? W ofercie mebli łazienkowych francuskiego producenta znajduje się cały szereg szafek z półkami rozwiązujących ten problem. Przedstawiana obecnie obszerna szafka łazienkowa nadaje się do przechowywania ręczników, kosmetyków, czy jakichkolwiek innych niezbędnych przedmiotów, a przestrzeń do dyspozycji jest naprawdę imponująca. Zaskoczeniem jest materiał wykorzystany do produkcji, którym jest drewno. W połączeniu z nowoczesnym designem potrafi elegancko ukształtować wygląd wnętrza łazienki. W ramach kolekcji znaleźć można kolejne elementy wyposażenia, takie jak skrzynka z umywalką i lustro. Do większych wnętrz można również z powodzeniem zastosować dwie (lub więcej) szafek.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie mebli łazienkowych. Do produkcji zastosował naturalne drewno w kombinacji z płytą MDF . Nie zabrakło systemu cichego zamykania Soft. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka łazienkowa Dana 665033

Szafka łazienkowa Dana 665033

Dostępność
4-5 tygodnie
731 zł
Szafka łazienkowa Syane 605904

Szafka łazienkowa Syane 605904

Dostępność
4-5 tygodnie
784 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie