ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245559

Producent: PRS-3
Kod: PRS00411-2014
372 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 47 cm
Waga: 22 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały korpius - drzwiczki dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Dolna szafka kuchenna z blatem w cenie

Również mniejsze szafki kuchenne mogą być dobrym pomocnikiem przy kompletacji zestawu kuchennego. Na końcu zestawu kuchennego często można się spotkać z szerokością 40 cm, gdzie służy do przechowywania mniejszych przedmiotów. Jej głębokość jest również mniejsza, niż klasycznej szafki w kolekcji Spoony. Ta szafka po prostu zajmie mało miejsca. Dzięki mniejszej głębokości można osiągnąć odstopniowania zestawu kuchennego, tworząc jakby zwężenie. Wszystkich szafek dolnych dotyczy oferta blatu wliczonego w cenę, nie trzeba zatem niczego specjalnie kalkulować. Szafki kuchenne mniejszych rozmiarów należą do bardzo lubianych, choćby ze względu na sposób rozdzielenia przestrzeni do przechowywania na jedną szufladę oraz szafkę z drzwiczkami.


Francuski producent jako autor kolekcji kładzie nacisk na prostotę dizajnu, co pozwala mu na osiągnięcie niskiej ceny nie tracąc niczego na jakości. Meble wykonane są z deski laminowanej o grubości 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Jak już powiedziano blat zaliczony jest w cenie szafki, a ponadto transport zapewniamy bezpłatnie na terenie całego kraju.

 

Inspiracja dla kuchni przychodzi z Francji

Szukać inspiracji do kompletowania zestawu kuchennego u producenta z Francji jest na pewno dobrym pomysłem. Wiadomo, że to właśnie Francja jest krajem jakościowej żywności, delikatesów i rajem dla smakoszy. Dlatego też mają Francuzi wysokie wymagania w stosunku do urządzania zestawów kuchennych. Kompletacja zestawu ze samodzielnych szafek francuskiego producenta jest więc swego rodzaju gwarancją sukcesu.

Kolekcja Spoony jest swym wyglądem dopasowana do mniejszych pomieszczeń, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by poprzez zakup większej liczby szafek urządzić pomieszczenie większe. Organizując zestaw kuchenny nie musimy się kierować tym, by liczba szafek dolnych i górnych była taka sama. Można popuścić cugli fantazji i na przykład właśnie w kolekcji Spoony kombinować szafki białe i szare.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245359

Szafka kuchenna Spoony 245359

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
372 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie