ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna na zlew Spoony 245344

Producent: PRS-3
Kod: PRS00379-2014
532 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 40 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-szary blat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka kuchenna pod zlew w cenie z blatem

Kolekcja Spoony francuskiego producenta jest to szeroki wybór z oferty pojedyńczych szafek kuchennych przeznaczonych do wyposażenia kuchni, ktore są w kilku kolorach. Dostępny jest również bardzo popularny biały kolor, który obecnie przedstawiamy. U wszystkich dolnych szafek blat jest już wliczony w cenę. Dotyczy to również szafki pod zlew. Każdy z nas posiada inny kształt zlewu więc możliwe jest także dopasowanie otworu w blacie w zależności od kształtu zlewu.

 

Francuski producent jako autor kolekcji podkreśla prostotę designu w celu osiągnięcia niskiej ceny przy zachowaniu popularnej jakości. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Jak już wspomnieliśmy, blat jest w cenie szafki, a co więcej z naszą bezpłatną dostawą na terenie całego kraju.

 

Kuchnia po "francusku"

Zainspirować się, właśnie francuskim producentem przy wyposażaniu kuchni meblami nie jest złym wyborem. Powszechnie wiadomo, że Francja jest krajem znanym z wysokiej jakości pokarmów, przysmaków i ze smakoszy. Francuzi z pewnością mają również duże wymagania dotyczące wyglądu mebli kuchennych. Dlatego wyposażyć kuchnię z oferty pojedyńczych szafek właśnie od francuskiego producenta jest w bezpiecznym wyborem.

Kolekcja Spoony dzięki swojemu designowi odpowiednia jest do małych wnętrz kuchni, ale nic nie stoi na przeszkodzie wyposażyć również większe wnętrze, wystarczy po prostu kupić więcej szafek. Przy montażu kuchni nie trzeba całkowicie przestrzegać tej samej ilości szafek górnych według dolnych. Możesz uwolnić swoją wyobraźnię i możesz także, na przykład w kolekcji Spoony kombinować połączenie białych szafek z szarymi.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka kuchenna Spoony 245302

Szafka kuchenna Spoony 245302

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
293 zł
Szafka kuchenna Spoony 245309

Szafka kuchenna Spoony 245309

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
439 zł
Szafka kuchenna Spoony 245313

Szafka kuchenna Spoony 245313

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
426 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie