ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka do butów Beton 15.1-19604055

Producent: IL
Kod: IL002-2015
1 084 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 64 cm
Głębokość: 37 cm
Waga: 61,6 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka na buty ma swoje stałe miejsce w przedpokoju

By w przedpokoju panował ład i porządek, bez butów porozrzucanych po wszystkich kątach, potrzebujemy mebla do ich uporządkowania. Jedną z opcji jest prezentowana obecnie szafka do butów kolekcji Beton. Obszerna szafka oferująca sześć półek mieszczących po dwie pary butów każda. Szafka pomieści więc do dwunastu par butów, oferując w dodatku praktyczne lustro umieszczone w drzwiach. Kolekcja Beton oferuje wiele pojedynczych elementów wyposażenia przedpokoju. O ile przestrzeń przedpokoju na to pozwala, możemy kompletnie wyposażyć przedpokój w identycznym stylu. Możliwości praktycznego zastosowania oraz wygląd tych elementów można ocenić na dołączonych zdjęciach.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na wysoką jakość przy zachowaniu korzystnej ceny. Materiałem zastosowanym do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

-10%
Szafka na buty Infinity 6001ARCH

Szafka na buty Infinity 6001ARCH

Przybliżony czas dostawy:
478 zł
na magazynie
430 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie