Szafa trzydrzwiowa Bonny - turkusowa

Producent: Vipack
Kod: VP014-2019
BEZPŁATNY Darmowy
BEZPŁATNY transport. Dostarczamy bez zmian.

Wysyłka bezproblemowa

Posiadamy własny transport, więc nie musisz się o nic martwić.

Oszczędności od kilkadziesiąt do kilkaset złotych

Dostawa produktów może często zwiększyć całkowitą cenę zamówienia nawet o kilkaset złotych, nie płacicie za wysyłkę.

Darmowy transport

Nasi kierowcy dostarczą Twoje meble w kartonach za darmo przy zamówieniu powyżej 2080 PLN.

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
4 646,92 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 201 cm
Szerokość (cm): 147 cm
Głębokość: 58 cm
Kolor: biały, turkusowy
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS , soft-dovírání
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Przestronna szafa Bonny do pokoju dziecięcego

Szafa trzydrzwiowa to idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego dwójki dzieci i jest oferowana również z łóżkiem piętrowym Bonny w tej samej kolorystyce, czyli połączeniu bieli i turkusu. Gdy zaopatrujesz się w łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, wówczas klasyczna szafa dwuosobowa nie będzie wystarczająca. Dlatego producenci mebli oferują zazwyczaj bardziej pojemne szafy do łóżek piętrowych. Szafa od belgijskiego producenta zaskoczy Cię również swoją jakością. Materiałem do produkcji szafy jest płyta mdf, wykończenie powierzchni jest natryskowe. Ogólny projekt wygląda bardzo nowocześnie.

Układ wewnętrzny najlepiej ocenić na zdjęciu poglądowym, jest bardzo uporządkowany, oferuje wszystko, co potrzebne do organizacji ubrań. Zarówno półki, jak i drążek na garderobę. Szuflady są odpowiednie dla małych ubrań, takich jak skarpetki. W kolorze białym i turkusowym, w kolekcji Bonny znajdziemy również wielofunkcyjne łóżko dziecięce lub, jak wspomnieliśmy, łóżko piętrowe dla trójki dzieci. Dzięki jakości można też liczyć na łatwy montaż.


Firma "VP
"Finezyjne meble dla młodych ludzi" to motto belgijskiej firmy. Wysokiej jakości meble dla małych dzieci i studentów. VP to rodzinna firma z długą tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz oferuje meble z certyfikatem, w pełni respektując normy Unii Europejskiej w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych