ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Malow 3391AR4P

Producent: PRS
Kod: PRS0094-2016
1 922 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 235 cm
Szerokość: 201 cm
Głębokość: 56 cm
Waga: 180 kg
Ilość paczek: 6 szt
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb sesame
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Obszerna szafa Malow

Jeśli mamy do przechowywania dużo rzeczy a równocześnie do dyspozycji duże pomieszczenie, przeznaczone na sypialnię, możemy się zdecydować na tak dużą szafę, jaką w kolekcji Malow prezentuje francuski producent. Oczywiście w kolekcji tej znajdziemy również mniejsze szafy na wypadek, jeśli sypialnia nie należy do największych. Układ wewnętrzny czterodrzwiowej szafy ilustruje najlepiej dołączone zdjęcie, według którego można się zorientować, czy właśnie taka szafa odpowiada naszym wymaganiom. W kolekcji Malow znajdziemy również kolejne elementy, potrzebne podczas urządzania całej sypialni, przy czym wszystkie oferowane meble należą do kategorii nowoczesnych i cenowo przystępnych.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość . Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa Carla IIID

Szafa Carla IIID

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 739 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie