ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Easy 3462RANG

Producent: PRS
Kod: PRS0055-2016
1 928 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 203 cm
Szerokość: 182 cm
Głębokość: 61 cm
Waga: 130 kg
Ilość paczek: 6 szt
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb sesame
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Obszerna szafa Easy nie tylko do sypialni

Szafy z danej kolekcji mebli do sypialni wykorzystywane są często również do wyposażenia przedpokoju. I właśnie szafę z lustrem z kolekcji Easy łatwo można sobie w przedpokoju wyobrazić. Oczywiście bardziej tradycyjnym miejscem jest dla niej sypialnia, ponieważ szafę można w identycznym stylu uzupełnić o łóżko czy stolik nocny. Szafa jest bardzo obszerna dzięki swoim wymiarom, z tego punktu widzenia jest też cena bardzo dobra. Szafa podzielona jest na dwie części, układ wewnętrzny widoczny jest na załączonych zdjęciach. Identyczną szafę  można również nabyć w ciemniejszej wersji szarego drewna orzechowego.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i wygląd. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.
Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie