ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca Douce Nuit P0U.171

Producent: Gaut
Kod: GA00148-2015
1 267 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 185 cm
Szerokość: 67 cm
Głębokość: 56 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozmiarowo mniejsza szafa, idealna do pokoju niemowlęcego

W wypadku, że są Państwo zainteresowani kompletnym wyposażeniem pokoju dziecięcego dla niemowlęcia, jednoczęściowa szafa jest idealna do tego celu. W ofercie kolekcji Douce Nuit francuskiego producenta mamy do dyspozycji również szafę dwuczęściową, którą polecamy w komplecie z rozkładanym łóżeczkiem dziecięcym. Taki zestaw pozwala na wykorzystanie od narodzin do wieku przedszkolnego. Jeżeli jednak planują Państwo pokój typowo niemowlęcy, to jednoczęściowa szafa jest w pełni wystarczająca i tańsza. Do trzeciego roku życia dziecka potrzebna nam jest o wiele mniejsza przestrzeń do przechowywania niż u starszych dzieci. Producent również odpowiednio dobrał kolorystykę w kombinacji kolorów białego z szarym, idealnych do potrzeb niemowlęcia stopniowo przystosowującemu się do otaczającego je świata. Podobać może się również motyw dekoracyjny w formie gwiazdek, zastosowany w kolekcji Douce Nuit.

 


Układ wewnętrzny szafy: 2 półki i drążek na ubrania, można zamiana kierunku otwierania drzwi

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego krajuCertifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Little Town P69.173

Dziecięca szafa Little Town P69.173

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 495 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie