ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca dla chłopców Berry 10.110.1002

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0099-2016
2 066 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 199 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 58 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb, beż, biało-niebieska listwa
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Jakościowa szafa dziecięca, nie tylko dla niemowląt

W kolekcji markowych mebli Berry znajdziemy cały szereg pojedynczych elementów wyposażenia pokoju niemowlęcego dla dziewcząt i chłopców. Przedstawiamy szafę dziecięcą z niebieskim elementem dekoracyjnym, czyli przeznaczoną raczej do aranżacji pokoju niemowlęcego dla chłopców. Szafa z dyskretnymi motywami dziecięcymi, nie tylko kolorystycznymi, ale na przykład w postaci uchwytów z motywem misia. Chcąc wykorzystać szafę nawet po dorośnięciu dziecka, wystarczy te uchwyty zamienić za bardziej tradycyjne i mniej "dziecięce". Producent pomyślał również o dziewczynkach, wystarczy górną płytę dekoracyjną odwrócić a z drugiej strony pomalowana jest na kolor różowy. W ramach kolekcji oczywiście nie brakuje kolejnych elementów do kompletnego wyposażenia pokoju niemowlęcego

Aldo poleca: łóżeczko dziecięce rozkładane do postaci łóżka dziecięcego

Producent markowych mebli dziecięcych New Joy, z gwarancją wydłużoną do 7 lat kładzie nacisk na jakość, unikalność konstrukcji, nieszkodliwość dla zdrowia oraz szerokie możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
707 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie