ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dla dzieci Emile P94.173

Producent: Gaut
Kod: GA0058-2014
1 677 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 186 cm
Szerokość: 102 cm
Głębokość: 58 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jasny orzech z białą patyną
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dla dzieci Emile, to przede wszystkim wysoka jakość marki Gami

Markowe meble dla dzieci Gami są gwarancją najwyższej jakości. Wyposażać lub raczej urządzać pokój dziecięcy markowymi meblami dla dzieci z dłuższym widokiem na przyszłość jest opłacalne. Z pewnością nie będziesz musiał nic zmieniać aż do dojrzałości dziecka.
Jednym z elementów o wysokiej jakości niewątpliwie jest szafa z kolekcji Emile, która oferuje meble do dziecięcego pokoju dla najmłodszych dzieci, to znaczy dla niemowląt. W ofercie znajdziesz również rozkładane łóżeczko dziecięce lub klasyczne łóżeczko. Bardzo praktycznym elementem może być komoda z przewijakiem. Francuskie meble są bezpiecznym zakupem.

Francuski producent podkreśla jakość, walory zdrowotne, ale także wykonanie i materiał. Meble dla dzieci Emile wykonane są z płyty mdf i częściowo z drewna bukowego. Krawędzie wykończone są za pomocą obrzeża ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Wewnętrzny układ szafy oferuje po lewej stronie jedną półkę i drążek na ubrania, a po prawej stronie znajdują się cztery półki.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
 

Co jest potrzebne przed narodzinami dziecka w pokoju dziecięcym?

Najważniejszym elementem zdecydowanie jest wysokiej jakości łóżeczko. Nie lekceważ także wyboru materaca, który jest równie ważny, aby zapewnić dziecku zdrowy sen. Wielu rodziców przed urodzeniem się dziecka kupuje tylko łóżeczko, które umieszczają w sypialni, a wyposażenie pokoju dziecięcego pozostawiają do czasu, gdy dziecko będzie starsze. Ten sposób postępowania także jest dobry.

Dzisiejsza oferta mebli dla dzieci oferuje również rozwiązanie dla mam, którym pozwala zaoszczędzić znaczną część pieniędzy. W naszej ofercie można znależć szeroką gamę łóżeczek, które za pomocą demontażu przekształcą się w cały pokój dziecięcy albo mogą być rozłożone na klasyczne łóżko. Tak więc zostaje pytanie, czy może nie lepiej jest kupić od razu wszystko i pozbyć się problemu z wyposażaniem pokoju dziecięcego aż do dorosłości dziecka. W meblach Aldo można oprócz mebli kupić również wszystko co jest potrzebne do wyprawki dla dziecka
 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Rozkładane łóżeczko dziecięce Emile P94.702

Rozkładane łóżeczko dziecięce Emile P94.702

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 677 zł
Łóżeczko dziecięce Emile P94.601

Łóżeczko dziecięce Emile P94.601

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 495 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie