ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dla dzieci Camille P79.173

Producent: Gaut
Kod: GA0053-2014
1 413 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 186 cm
Szerokość: 87 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta MDF 18, 22 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Wysokiej jakości szafa do dziecięcego pokoju dla niemowlaka i ucznia

Kolekcja mebli dziecięcych Camille francuskiego producenta jest to oferta pojedyńczych elementów przeznaczonych do ewentualnego wyposażenia pokoju dziecięcego dla niemowląt. Charakterystyczną cechą mebli dziecięcych z tej kolekcji, które należą do znanej marki jest ich wysoka jakość. Wewnętrzny układ szafy, który jest najbardziej ulubionym układem podzielony jest na dwie części. W lewej części znajdują się 4 półki, a w prawej części są półki i drążek na ubrania. Kolekcja Camille oprócz wysokiej jakości oferuje również bardzo praktyczny design, który w dziecięcym pokoju dla niemowlaka z pewnością znajdzie zastosowanie, a przede wszystkim ułatwi pracę mamom.

Francuski producent podkreśla jakość, walory zdrowotne, ale także wykonanie i materiał. Meble dla dzieci Camille wykonane są z płyty mdf i częściowo z drewna bukowego. Krawędzie wykończone są za pomocą obrzeża ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
 

Pokój dziecięcy "nie tylko" dla niemowlaka

Design szafy w zasadzie można wykorzystać od narodzin dziecka aż do jego dorosłości, ponieważ w propozycji celowo brakuje dziecięcych motywów. Meble dla dzieci najlepiej jest wybierać w neutralnych kolorach, dzięki czemu jak dziecko będzie starsze nie będziesz musiał zmieniać wyposażenia pokoju. Lepiej jest zmienić tylko same dodatki do wnętrz, które są znacznie tańsze niż znowu kupować nowe meble. W kolekcji Camille wszystkie dostępne elementy można w prosty sposób kupić w produkcie pokój dziecięcy w elementach.


Ale to jeszcze nie wszystko co meble Aldo mogą zaoferować. Oprócz mebli dziecięcych dla niemowląt można znależć również wszystko co jest związane z ich przyjściem na świat. Jeśli jeszcze nie masz wyprawki dla dziecka to u nas możesz wybrać pościel, koce, grzechotki, śpiworki do spania, maskotki, ale również bardzo ładne zabawki. Meble Aldo to są zakupy pod jednym dachem z zacisza domu.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy Camille P79

Pokój dziecięcy Camille P79

Dostępność
3 - 4 tygodnie
od 1 413 zł
Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 500 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie