ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Fumay 9432BATV

Producent: PRS
Kod: PRS00173-2016
479 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 41 cm
Szerokość: 138 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 29 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąbb-ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik pod telewizor Fumay, nowoczesny design w cenie nie do pobicia

Kolekcja mebli Fumay zawiera samodzielne elementy, przeznaczone do urządzania salonu. Śmiało można powiedzieć, że obecnie już w żadnym salonie nie może zabraknąć stolika pod telewizor. Obecnie prezentujemy taki stolik wykonany w nowoczesnym, prostym stylu i ponadaczasowej kombinacji odcieni. Nie brak tu powierzchni do odkładania czy przechowywania, zachowany został trendy styl masywności mebli, w którym wystarczy kilka składników mebli do stworzenia wrażenia wypełnionych wnętrz, w tym wypadku salonu. Stolik pod teleewizor można uzupełnić o stolik do kawy, funkcję stolika RTV może jednak równie dobrze pełnić zawarta w ramach kolekcji nowoczesna meblościanka telewizyjna Fumay.

 

Francuski producent przedstawia nowoczesne meble o wysokiej jakości, dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną o grubości 15-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik RTV Stan 9080BATV

Stolik RTV Stan 9080BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
399 zł
Stolik RTV Waren 0124BATV

Stolik RTV Waren 0124BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
445 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie