ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Colima J62.332

Producent: Gaut
Kod: GA00102-2016
1 426 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 41 cm
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: imitacja drewna tekowego, betonu
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stolik RTV Colima

Kolekcja markowych mebli Colima francuskiego producenta przedstawia szereg pojedynczych elementów do wyposażenia salonów i jadalni. W ofercie oczywiście nie mogło zabraknąć stolka RTV. Oczywiście oprócz prezentowanego stolika mamy do dyspozycji wiele innych elementów, z których możemy stworzyć praktyczną meblościankę do salonu. Oprócz szerokiej gamy elementów do wyboru, kolekcja budzi zainteresowanie również nietypową kolorystyką. Ze względu na jaskość wykonania, równierż cenę mebli tej kolekcji możemy określić jako bardzo atrakcyjne.

 

Francuski producent markowych mebli kładzie szczególny nacisk na jakość. Standardem są obrzeża ABS. Korpus komody wykonany z płyty MDF, czoła drzwi z płyty laminowanej. Jakościowe wykończenie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 3 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowiaGautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie