Stolik pod telewizor w stylu skandynawskim Mike z oświetleniem LED

Producent: Gaut Top
Kod: GA0090-2020
  • design skandynawski, spełniony w 100%
  • pod blatem, oświetlenie led
  • wysoka jakość potwierdzona certyfikatem
  • przyjemny ogólny design, odpowiedni do małych wnętrz

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
1 781,50 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 46 cm
Szerokość (cm): 153 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 42 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: jasny dąb-biały
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Wykonanie: prasowane krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Elegancki dodatek do salonu w postaci stolika telewizyjnego 

Przedstawiamy Państwu kolejny z kilkudziesięciu minimalistycznych designów wyposażenia salonu, tym razem w postaci stolika telewizyjnego francuskiego producenta. Stolik telewizyjny, który najbardziej Ci się spodoba wieczorem, przy włączonym oświetleniu LED, pod jego blatem. Oferta z kolekcji markowych mebli z atestem, stolik telewizyjny, w tradycyjnym skandynawskim designie pasującym do bardzo małych wnętrz.

Tradycyjny dla tego designu jest wybór naturalnego dekoru z białym odcieniem. A przede wszystkim jasne odcienie imitacji różnych gatunków drewna, zwłaszcza dębu, są wykorzystywane w skandynawskim designie. Minimalistyczne, proste linie, zawsze uzupełnione oryginalnymi elementami, a przy tym stoliku telewizyjnym zapewnia to przyjemne oświetlenie. Wybierz z naszej oferty skandynawskich designów, w wyłącznej reprezentacji od francuskiego producenta. Meble Aldo to zawsze propozycja spraw najmodniejszych, z meblami Aldo Twoje wnętrze zawsze będzie sprawą osobistą.

Certyfikat ISO 9001 - jakości
Certyfikat ISO 14001 - 2 do 4 lat gwarancji na meble
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użyciu i bezpieczne dla zdrowia

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z Gautier z przyjemnością przedstawia nową, bardzo interesującą kolekcję mebli. Produkowane we Francji, reprezentują swoim stylem przede wszystkim harmonię, szczeroś i spójność całości. Filozofia, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i zwrócenie uwagi na detale.
Producent przedstawia kolekcję mebli, których styl i wzornictwo dostosowane są do dzisiejszego stylu życia. Zwraca także uwagę na ochronę środowiska, w szczególności przy sposobie produkcji. Dodatkowo meble posiadają potrzebne certyfikaty.

Produkty powiązane

Nietypowy regał Larvik

Nietypowy regał Larvik

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 938,50 zł
Na magazynie Na magazynie
20%
Okrągły stolik kawowy z nadrukiem Tika

Okrągły stolik kawowy z nadrukiem Tika

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 149,25 zł
919,40 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych