ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik nocny Westphalen 19040010

Producent: IL
Kod: IL0011-2016
376 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 12 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesięcy

Obszerny stolik nocny, zaskakująco sporo przestrzeni

Stolik nocny z oferty niemieckiego producenta zaskakuje obszernością przestrzeni do przechowywania ukrytej w dwu głębokich szufladach. Prosta, ale nowoczesna konstrukcja, pozwoliła na osiągnięcie atrakcyjnej ceny. Jeżeli potrzebuję Państwo jeszcze większej przestrzeni do przechowywania, w ramach kolekcji mamy do dyspozycji komody o identycznym wyglądzie. Popularny biały kolor w łatwo zmywalnym wykonaniu dodaje na atrakcyjności tej kolekcji, tak samo zresztą jak modne i praktyczne uchwyty tworzone otworami w płytach czołowych szuflad.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i atrakcyjną cenę. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15 mm.. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. 

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka do butów Westphalen 19040020

Szafka do butów Westphalen 19040020

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
715 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie