ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik nocny Brera 3511CHEV

Producent: PRS
Kod: PRS0015-2017
343 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 38 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 41 cm
Waga: 9 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: orzech brazylijski
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Elegancki stolik nocny w imitacji ciemnego drewna orzechowego

Dla kolekcji Brera, francuski producent wybrał elegancki odcień brazylijskiego orzecha. Jednym z elementów kolekcji, wykonanym w we wspomnianym odcieniu, jest przedstawiany aktualnie stolik nocny. Stolika nocnego raczej nie powinno zabraknąć w aranżacji sypialni. Stolik to prosty, praktyczny i tani mebel, oferujący szerokie możliwości zastosowań. Prezentowany stolik posiada dwie szuflady i blat służący do odkładania drobnych przedmiotów lub ustawienia lampki. Materiałem do produkcji jest prosta w utrzymaniu płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.  
Parisot 

Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. 
Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie