ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Producent: PRS
Kod: PRS00290-2014
387 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 33 cm
Szerokość: 89,4 cm
Głębokość: 89,4 cm
Waga: 26 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: Jasny dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Konferencyjny stolik Travis

Kolekcja mebli do salonu i jadalni Travis francuskiego producenta oferuje szeroki wybór samodzielnych elementów o nowoczesnym wyglądzie i bezkonkurencyjnej cenie. Zabraknąć nie może oczywiście ani stolika konferencyjnego. Pomimo nowoczesnego dizajnu producent pozostał przy masywności, która ma pozytywny wpływ na jakość. Stolik oferowany jest w odcieniu jasnego dębu. Praktyczna jest również deska do odkładania. W sumie prosty wygląd, ale bardzo funkcjonalny. 


Autorem elementów z kolekcji Travis jest francuski producent, który kładzie nacisk na jakość i przystępną cenę. I to udało się dotrzymać. Materiałem, z którego stolik został wykonany, jest laminat o grubości od 18 do 25 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. 
 

 

Kolekcja Travis, salon według życzenia

Dzięki szerokiej ofercie elementów w kolekcji Travis można urządzić każde pomieszczenie, bez względu na jego kształt i wielkość. Poszczególne elementy nawiązują na siebie, a co więcej producent oferuje w tym samym wykonaniu również meble do jadalni, co daje właścicielom małych pomieszczeń możliwość urządzenia kącika jadalnianego w salonie. Do dużych pomieszczeń jest natomiast dobrym rozwiązaniem ścianka RTV.


W naszej ofercie znaleźć można szereg zestawów, która mogą być inspiracją podczas urządzania własnych pokoi, równocześnie pozwalają wyobrazić sobie, jak poszczególne elementy w pomieszczeniu się prezentują.Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Stół jadalniany Travis 0197TABL

Stół jadalniany Travis 0197TABL

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
924 zł

Produkty podobne

Stolik kawowy Lana 0186TABA

Stolik kawowy Lana 0186TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
456 zł
-10%
Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Przybliżony czas dostawy:
569 zł
na magazynie
512 zł
Stolik do kawy Luneo 0321TABA

Stolik do kawy Luneo 0321TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
376 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie