ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik do kawy Uletta 50100153

Producent: IL
Kod: IL0031-2016
619 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 46 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 55 cm
Waga: 14,8 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały połysk
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stolik do kawy Uletta

Nowoczesny, elegancki, prosty i tani, taki właśnie jest przedstawiany stolik do kawy Uletta. Stolik niemieckiego producenta przeznaczony jest zwłaszcza do wyposażenia małych wnętrz. Do produkcji zastosowano białą płytę MDF w wysokim połysku. Dzięki prostej konstrukcji producentowi udało się osiągnąć bardzo przystępną cenę. Prezentowany stolik dostępny jest również w imitacji jasnego drewna dębowego. W ofercie pojedynczych elementów mamy do dyspozycji cały szereg białych mebli do kompletnego wyposażenia salonu.

 

Stolik do kawy wykonany z płyty MDF, wykończony w wysokim połysku. Dostawa w częściach z koniecznością montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
569 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie