ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik do kawy Stone - 107118, zestaw

Producent: DME - F
Kod: DME013-0126
534 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 36 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 80 cm
Materiał: płyta MDF - drewno sosnowe
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-czarny-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Praktyczny zestaw trzech stolików  

W oryginalnej ofercie mebli salonowych francuskiego producenta otrzymujemy, w cenie jednego mebla, praktyczny zestaw trzech stolików. Nietypowy, ale praktyczny i elegancki zestaw.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, do produkcji blatów tego zestawu zastosował więc jakościową płytę MDF o grubości 18 mm, nóżki zaś wykonane są z litego drewna. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Aranżujemy salon w stylu retro

W cenie tego mini zestawu otrzymujewmy trzy stoliki w trzech różnych kolorów. Stoliki częściowo można zasuwać, co poszerza możliwości ich zastosowania. Dla lepszej orientacji podajemy wymiary poszczególnych stolików.

 

- stolik 40x43x40 cm
- stolik 60x28x60 cm
- stolik 80x35x80 cm

 

Zestaw stolików pozwala na elastyczne formowanie przestrzeni do odkładania, umożliwiające na jej zmniejszanie lub zwiekszanie poprzez proste przesuwanie stolików.

Jednym z plusów powracającego stylu retro są tradycyjnie zaokrąglone kształty, tworzące zarazem elementy bezpieczeństwa, minimalizujące ryzyko wypadku małych dzieci. 

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo. 

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Moderní konferenční stolky

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik kawowy STRONG 9434TABA

Stolik kawowy STRONG 9434TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 093 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie