ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżko piętrowe z litego drewna Cowboy-Jumbo-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK00237-2015
Dostępność:
niedostępne
Łóżko piętrowe: 36-1040-82-09A-208x170x102
3 199 zł
Materac dziecięcy: 1 częściowy pokrowiec 90x200
740 zł
Materac dziecięcy: 4 częściowy pokrowiec 90x200 cm
784 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dzięki możliwości rozkładania piętrowego łóżka niepotrzebny jest stół i krzesła

W dzień piętrowe łóżko może być wykorzystywane jako praktyczne miejsce do pisania czy rysowania, w nocy jako zwyczajne miejsce do spania, przy czym całość rozłożona jest na dwa łóżka. Bardzo nam się podoba możliwość rozkładania i naodwrót zamiany łóżka dolnego na stół z dwoma ławkami. Do piętrowego łóżka polecamy i materace z wymienialnymi pokrowcami włącznie z czteroczęściowym materacem na dolne łóżko, do wykorzystania  jako oparcie lub siedzenie na ławki. Oferta duńskiego producenta nie jest wyjątkowa tylko dzięki temu właśnie piętrowemu łóżku. Proponuje całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego.  Przemyślany dizajn mebli dziecięcych z litego drewna uzupełniają dziecięce dekoracje, co umożliwia stwarzać niezwykły pokój dla dziecka.

 

Duński producent kładzie nacisk na jakość i dlatego może oferować gwarancję od 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego pokrytego białym, wodorozpuszczalnym lakierem. Cena zawiera stelaż. Nie brak elementu bezpieczeństwa w postaci barierki wokół górnego łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Jak do maksimum wykorzystać miejsce w pokoju dziecięcym

Celem koncepcji urządzania pokoju dziecięcego jest zgranie wnętrza w jedną harmonijną całość. Stąd tak szeroka oferta dekoracji, tworzących jednolity temat, w tym przypadku "western". Od nabywcy zależy, co wszystko wybierze jako uzupełnienie piętrowego łóżka, przy czym dekoracje można nabywać stopniowo.


Materace do górnego łóżka - rozmiar 90x200 cm, materace jednoczęściowe, 
wymienialny pokrowiec 

Materace do dolnego łóżka - rozmiar 90x200 cm, materace w czterech częściach do wykorzystania jako siedzenie czy oparcie, wymienialny pokrowiec 

Parametry techniczne materaca –certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość jedno- i czteroczęściowego materaca 9cm


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie