ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładane łóżeczko dla niemowląt Ludo P0P.702

Producent: Gaut
Kod: GA00158-2015
2 556 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 95 cm
Szerokość: 75 cm
Długość: 144 cm
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jesion-biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżeczko dla niemowlaka i przedszkolaka

Francuski producent przynosi możliwość wykorzystania łóżeczka dziecięcego na okres dłuższy niż tylko 3 lata. Kiedy dziecko dorośnie i będzie przygotowane do spania w łóżeczku bez barierek, możemy łóżeczko rozłożyć do postaci łóżka dziecięcego bez barierek. Dzięki zachowanej powierzchni spania nie ma potrzeby kupowania nowego materaca. W ten prosty sposób możemy wydłużyć okres eksploatacji łóżeczka aż do wieku przedszkolnego, w dodatku dziecko stopniowo przyzwyczai się do spania w łóżku bez barierek, a to w łóżku lepiej dostosowanym do jego wzrostu niż typowo dziecięce łóżko pod materac 90x200 cm. W ramach kolekcji znajdziemy szereg pojedynczych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego o identycznym wyglądzie.

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Cena łóżeczka ze stelażem. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowiaAldo poleca: bezpieczeństwo Państwa dzieci to nasz priorytetGautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładane łóżeczko dziecięce Am Stram Gram P0T.702

Rozkładane łóżeczko dziecięce Am Stram Gram P0T.702

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 339 zł
Rozkładane łóżeczko dziecięce Clapotis P0M.602-400

Rozkładane łóżeczko dziecięce Clapotis P0M.602-400

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 111 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie