ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Regał dziecięcy Laura

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0035-2016
1 309 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 174 cm
Szerokość: 85 cm
Głębokość: 45 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: bíały-dąb
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Dla uczennic i studentek, romantycznie stylizowany regał dziecięcy

Jesteśmy przekonani, że kolekcja markowych mebli dziecięcych Laura z gwarancją przedłużoną do siedmiu lat przemówi do wyobraźni rodziców i dziewcząt. Do małych i większych księżniczek designem, do rodziców najwyższą jakością. Kolekcja mebli dziecięcych Laura zawiera jako jeden z dostępnych składników bardzo praktyczny regał czy to z otwartym miejscem do przechowywania różnych rzeczy, czy z zamkniętym. Półki podzielone są w sposób nietypowy, co jednak daje bardzo praktyczny efekt. Dolna szafka posłuży do przechowania przedmiotów, których nie chcemy umieszczać na półce. Nie brak ręcznie wykonanych dekoracji w postaci kwiatów w górnej części regału. W kolekcji znaleźć można wszystko, co potrzebne do urządzenia pokoju dziecięcego dla dziewczyny w rustykalnym stylu, nabyć można również dodatki i dekoracje.

 

Aldo poleca: dla uczennicy łóżko 90x200 cm, dla większej dziewczyny łóżko 120x200 cm Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i unikalnymi konstrukcjami pozwalającymi na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Stelaż w cenie łóżka. Gwarancja wydłużona do 7 lat. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie