ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał dziecięcy Laura

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0035-2016
984 zł
Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 174 cm
Szerokość: 85 cm
Głębokość: 45 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-dąb
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dla uczennic i studentek, regał dziecięcy z romantycznym designem

Jesteśmy przekonani, że kolekcja markowych mebli dziecięcych Laura z gwarancją przedłużoną do siedmiu lat trafi w gusta rodziców i dziewczynek. Dla małych i większych księżniczek designem, a do rodziców najwyższą jakością wykonania. Jednym z elementów mebli dziecięcych z kolekcji Laura jest bardzo praktyczny regał. Posiada otwartą część z półkami, oraz część zamkniętą. Półki podzielono w nietypowy sposób, co w praktyce ostatecznie bardzo się sprawdza. Dolna szafka posłuży do przechowania przedmiotów, których nie chcemy wystawiać. W górnej części regał ozdobiono ręcznie wykonanymi dekoracjami w postaci kwiatów. W kolekcji można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do urządzenia pokoju dziecięcego dla dziewczyny z elementami rustykalnymi, są także różne dodatki i dekoracje.

 

Aldo poleca: dla uczennicy łóżko 90x200 cm, dla większej dziewczynki łóżko 120x200 cm Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i unikalnymi konstrukcjami pozwalającymi na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Stelaż w cenie łóżka. Szufladę, z możliwością wykorzystania jako dodatkowe miejsce do spania, trzeba zamówić osobno. Gwarancja wydłużona do 7 lat. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane certyfikatami GS security test, E1, TSE, ISO.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Komoda dziecięca z lustrem, toaletka Laura

Komoda dziecięca z lustrem, toaletka Laura

Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
od 1 628 zł
Pokój dziecięcy dla dziewcząt Laura pro w elementach

Pokój dziecięcy dla dziewcząt Laura pro w elementach

Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
od 2 806 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie