ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Regał, biblioteczka Sherwood 407028

Producent: DME - F
Kod: DME00105-2016
411 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 181 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 30 cm
Waga: 23,5 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dub brushed
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Praktyczny regał, nie tylko do pokoju dziecięcego

Kolekcja Sherwood zawiera szereg mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego, studenckiego lub do biura czy gabinetu domowego. Przedstawiana bibliteczka (regał) tej kolekcji francuskiego producenta, idealnie nadaje się do uzupełnienia umeblowania zwłaszcza małych mieszkań. Kolejnymi elementami tej kolekcji są obszerniejsza biblioteczka czy biurko. Meble w jasnym wykonaniu i prostych, nowoczesnych liniach, przeznaczone są raczej do ciemniejszych pomieszczeń ,kolekcja obejmuje również meble o identycznym wyglądzie i ciemniejszym wykonaniu.Francuski producent przedstawia meble o prostej konstrukcji i bardzo atrakcyjnej cenie. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie