ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy Pablo P97 od narodzin do dorosłości

Producent: Gaut
Kod: GA00106-2014
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżeczko niemowlęce:rozkładane-195x103x78
2 810 zł
Komoda: 95x90x45
787 zł
Przewijak: 60x97x83
377 zł
Szafa: 101x186x59
1 586 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 60 x 120 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Kolor: wybielony orzech
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy Pablo, nie tylko dla niemowląt

Jak wykorzysta ofertę francuskiego producenta markowych mebli zależy przede wszystkim od klienta, i od rodzaju wybranego łóżeczka niemowlęcego. Kolekcja Pablo oferuje do wyboru łóżeczko tradycyjne (bez możliwości rozłożenia) z okresem wykorzystania do trzech lat wieku dziecka, oraz łóżeczko z możliwością rozłożenia do postaci łóżka dziecięcego pod materac 90x190 cm i komody. Ta pomysłowa konstrukcja potrafi zaoszczędzić w przyszłości sporo środków finansowych, również dzięki odpowiednio dobranej, neutralnej kolorystyce.

 

Pojedyncze meble wykonane są bardzo jakościowo i oczywiscie są nieszkodliwe dla zdrowia, co producent dokumentuje posiadaniem odpowiednich certyfikatów. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 3 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Pokój dziecięcy od podstaw

Kolekcja Pablo oferuje wszystkie niezbędne elementy do kompletnego wyposażenia pokoju niemowlęcego. Od komody z przewijakiem (którą gorąco polecamy), przez łóżeczko niemowlęce aż po szafę dziecięcą. Dla tych z Państwa, którzy chcą jednorazowo i kompleksowo wyposażyć pokój dziecięcy aż do dorosłości dziecka, polecamy rozkładane łóżeczko niemowlęce.

 

Łóżeczko niemowlęce możemy rozłożyć do postaci łóżka dziecięcego pod materac 920x190 cm i komody dziecięcej. Do tych elementów w zasadzie wystarczy tylko wybrać odpowiednie biurko (co przy tak szerokiej ofercie nie powinno stanowić najmniejszego problemu). Kolekcja Pablo to nie tylko elegancki wygląd i jakościowe wykonanie, ale również oszczędność sporych środków.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Pokój dla dzieci Little Town P69

Pokój dla dzieci Little Town P69

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
3 812 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie