ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Pokój dziecięcy dla niemowląt i uczniów Clapotis P0M.605-173

Producent: Gaut
Kod: GA00122-2015
5 870 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Łóżko dziecięce: rozłożone -100x69x204 cm
Łóżeczko niemowlęce: złożone-204x102x77 cm
Komoda: 81x78x66 cm
Szafa: 87x185x60 cm
Powierzchnia spania: 60x120 - 90x200 cm
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pokój dziecięcy od narodzin aż do dorosłości

Z praktyczną i pomysłową konstrukcją mebli dla niemowląt, przedstawioną francuskim producentem w ramach kolekcji Clapotis, zaoszczędzą Państwo znaczne środki finansowe. Prezentowany aktualnie pokój niemowlęcy przeznaczony jest do wykorzystania od narodzin aż do wieku dorosłego dziecka. Łóżeczko dziecięce jest bardzo praktyczne dzięki połączeniu z komodą i przewijakiem, a w dodatku umożliwia rozłożenie na tradycyjne łóżko dziecięce o powierzchni spania 90x200 cm i samodzielną komodę. W formie złożonej (widocznej na zdjęciu) łóżeczko posiada powierzchnię spania 60x120 cm. Pokój dziecięcy uzupełniony jest jeszcze o szafę. Jedynym elementem do uzupełnienia pokoju dziecięcego pozostaje biurko z krzesłem, których w naszej ofercie znajduje się cała masa. Rozwiązanie na pewno tańsze od zakupu kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego.

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli znany z pomysłowych konstrukcji i wysokiej jakości. Kolekcja mebli dziecięcych oszczędzająca czas i pieniądze. Wysoka jakość gwarantująca długi okres użytkowania. Cena ze stelażem. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

 

Czym jeszcze nas zaskoczy?

Oprócz rozkładanego łóżeczka dziecięcego, kolekcja Clapotis oferuje cały szereg mośliwości. Jeżeli aranżują Państwo typowy pokój niemowlęcy z możliwością wykorzystania do lat trzech, to do dyspozycji jest tradycyjne łóżeczko dziecięce bez możliwości rozłożenia i powierzchnią spania 60x120 cm. Dalsza z opcji to łóżeczko z możliwością rozłożenia do łóka dziecięcego o powierzchni spania 70x140 cm i możliwością wykorzystania do wieku przedszkolnego dziecka. Takie łóżko jest idealnym etapem przejściowym z łóżeczka dziecięcego do typowego łóżka dziecięcego. Kolekcja francuskiego producenta to design nowej generacji mebli.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów..

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.