ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pokój dziecięcy dla niemowląt Hiboux

Producent: DME - F
Kod: DME005-2016
2 918 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Łóżeczko niemowlęce: 67x90x123,4 cm cm
Komoda: 87x101x73 cm
Szafa: 101x185x57 cm
Nośność: 20 kg
Ilość paczek: 5 szt.
Powierzchnia spania: 60 x 120 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: trzy możliwe pozycje
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Pokój niemowlęcy oferujący wszystkie elementy niezbędne do trzech lat życia dziecka

Pokój niemowlęcy obejmujący wszystkie, niezbędne dla potrzeb niemowlęcia, elementy, taka właśnie jest oferta francuskiego producenta. Zestaw pokoju niemowlęcego Hilboux zawiera stylową szafę, komodę z przewijakiem i oczywiście łóżeczko niemowlęce pod materac 60x120 cm. Łóżeczko ze stelażem w cenie, o typowo dziecięcym wyglądzie z motywami dziecięcymi umieszczonymi na wszystkich meblach wchodzących w skład zestawu. Neutralny biały kolor odpowiedni jest do aranżacji pokoi niemowlęcych dla dziewcząt i chłopców. Łóżeczko posiada pozycjonowany w trzech pozycjach stelaż i tradycyjne drabinki boczne. Bardzo praktyczna komoda z przewijakiem oferuje dostateczną przestrzeń do przechowywania wszystkich niezbędnych do przewijania akcesoriów. Umożliwia bezpieczne przewijanie bez potrzeby odbiegania po cokolwiek. Cenę zestawu również można określić jako bardzo atrakcyjną.

 

Francuski producent dotrzymuje wymogi norm bezpieczeństwa, zwłaszcza dla mebli do wyposażenia pokoju niemowlęcego. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie