Pokój dziecięcy dla dwóch i trzech chłopców, Ocean - Noa aqua

Na magazynie Na magazynie
15%
Szafa dla dzieci Ocean artic III

Szafa dla dzieci Ocean artic III

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 718,57 zł
1 460,79 zł
Na magazynie Na magazynie
20%
Łóżko dziecięce z szufladą i półką Noa aqua

Łóżko dziecięce z szufladą i półką Noa aqua

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 903,25 zł
1 522,60 zł

Meble Aldo od wielu lat przybliżają Państwu design, rozwiązania, które oszczędzają kłopot i miejsce w Państwa wnętrzach

Przedstawiamy Państwu rozwiązanie pokoju dziecięcego dla Waszych maluchów, małych nepotów, ale także dla uczniów i studentów. Główną rolę w naszym projekcie, zmontowanym z części meblowych hiszpańskiego producenta, odgrywają zdecydowanie łóżka dziecięce. Masz więc kilka możliwości umeblowania pokoju dziecięcego w zależności od tego, jakie rodzaje łóżek wybierzesz. Jeśli zaopatrzysz się w łóżko dziecięce z dostawką, masz rozwiązanie przestrzeni sypialnej dla dwóch chłopców, jeśli dodatkowo zaopatrzysz się w łóżko z kolekcji Noa o identycznym designie, masz pokój dziecięcy dla trzech chłopców, który nadaje się do umeblowania bardzo małej przestrzeni.

Oczywiście prezentowany przez nas projekt może być również wykorzystany do pokoju jednego chłopca, a dostawka może służyć do okazjonalnego spania dla przyjaciela lub opiekunki. Możliwości jest wiele, a dzięki pomysłowemu projektowi nawet najmniejszy pokój dziecięcy może wyglądać niesamowicie. Meble dziecięce , które mają dla nas sens, meble dziecięce, które przybliżają design do Twoich potrzeb.

Twoje możliwości są nieograniczone, a przede wszystkim życie jest efektywne.

  • Łóżko dziecięce Ocean i Noa zawsze zawiera półkę ścienną i oczywiście siatkę

  • łóżko dziecięce z dostawką może służyć do spania jednej lub dwóch dziewczynek

  • dodatkowe łóżko może być używane tylko do okazjonalnych noclegów

  • połączenie łóżek Ocean i Noa daje możliwość spania dla trójki dzieci

  • biurko można połączyć tylko z dodatkowym łóżkiem

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawiciel stwa danych producentów niesie ze sobą pewien ciężar wiarygodności firmy dla Państwa klientów. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem z kilkoma producentami. Ponadto dla Państwa, jako klientów, ekskluzywne przedstawicielstwo ma ten urok, że czyni Państwa wnętrza oryginalnymi i nieszablonowymi. Ekskluzywna reprezentacja to także piękne wzory, które są obowiązkowym elementem wyposażenia dla Was - klientów, a do tego dążymy od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Dekit, RM
Hiszpańska producent stawiająca na bardzo nowoczesne wzornictwo, wykorzystująca także nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpańska producent, która oferuje modne wzory we wszystkich pomieszczeniach, od salonu po sypialnię, przedpokój po pokój dziecięcy. Design, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalizacji przestrzeni w Twoim wnętrzu. Bądź niekonwencjonalny i szczęśliwy z projektem pochodzącym ze słonecznej Hiszpanii.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.