ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Pojemnik tekstylny Willy 99200400

Producent: IL
Kod: IL0052-2016
63 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 31,5 cm
Szerokość: 31,5 cm
Głębokość: 31 cm
Materiał: 100 % polypropylen
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pojemnik tekstylny, tanie rozszerzenie przestrzeni do przechowywania

Idealny dodatek do poszerzenia przestrzeni do przechowywania. Prosty sposób do uszeregowania drobnych przedmiotów i utrzymania ładu i porządku nawet w pokoju dziecięcym dla chłopców. Tekstylny pojemnik z szufladami może być umieszczony w dowolnym miejscu, w dowolnej ilości i w całej gamie kolorów. Niemiecki producent posiada w ofercie również regał do umieszczenia tych pojemników.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na możliwości praktycznego wykorzystania, a tani pojemnik tekstylny na pewno znajdzie szerokie możliwości zastosowania. Pojemnik można w prosty sposób złożyć na lekką i prostą do przechowania paczkę. Dostawa w całości, bez konieczności montażu. Darmowy transport na ternie całego kraju.

 

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie