ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesny regał Sherwood 407029

Producent: DME - F
Kod: DME0015-2016
494 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 182 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 29 cm
Waga: 33 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15, 18 a 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb brushed -kawa
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Półka: 3 stopnie regulacji

Obszerny, nowoczesny regał w cenie nie do pobicia

Jeżeli poszukują Państwo obszernego regału mieszczącego naprawdę sporo książek czy segregatorów, to przedstawiamy właśnie taki. Nowoczesny regał w odcieniu jasnego dębu. Nowoczesny wygląd w prostych liniach oferuje cztery półki z możliwością ustawienia ich wysokości. Jakościowy regał jest częścią składową kolekcji Sherwood w której skład wchodzą kolejne elementy, takie jak na przykład biurko czy łóżko idealnie nadające się do wyposażenia pokoju studenckiego.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i pomysłowość konstrukcji. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15,18 a 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo. 

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie