ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Nowoczesna biblioteczka Sherwood 407048

Producent: DME - F
Kod: DME00101-2016
411 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 181 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 30 cm
Waga: 23,5 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb shannon
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Regał lub biblioteczka Sherwood

Przedstawiana bibliteczka (regał) z kolekcji Sherwood francuskiego producenta, idealnie nadaje się do uzupełnienia umeblowania zwłaszcza małych mieszkań. Kolekcja zawiera szereg mebli do wyposażenia pokoju dziecięcego, studenckiego lub do biura czy gabinetu domowego. Kolejnymi elementami tej kolekcji są obszerniejsza biblioteczka czy biurko. Meble w ciemnym wykonaniu i prostych, nowoczesnych liniach, przeznaczone są raczej do jasnych pomieszczeń , kolekcja obejmuje również meble o identycznym wyglądzie i jaśniejszym wykonaniu.

 

Francuski producent przedstawia meble o prostej konstrukcji i bardzo atrakcyjnej cenie. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Nowoczesny regał Jimi G60.326

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
787 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie