ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meblościanka do salonu Forum

Producent: PRS
Kod: PRS00200
844 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 161,6 cm
Szerokość: 151,4 cm
Głębokość: 52,1 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb dakota
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Meblościanka do salonu Forum

Przed zakupem meblościanki do salonu należy przeanalizować
kilka ważnych faktów, na podstawie których możemy dokonać właściwego wyboru. Oczywiście oprócz znajomości wielkości przestrzeni, to przede wszystkim układ poszczególnych szafek i półek oraz zestaw rzeczy, które będą umieszczone w meblościance. Zapoznając się z wymienionymi faktami, nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać meblościankę idealnie dopasowaną, pod względem funkcji, materiałów, stylu i kolorystyki, do reszty umeblowania salonu.

 

Wybrać może każdy, komu meblościanka , a może lepiej ścianka RTV się spodoba. Francuski producent oferuje ją w dwuch kolorach.

 


Meblościanka do salonu ma nowoczesny wygląd, który bierze pod uwagę wielkoformatowe ekrany telewizyjne, wiele półek na książki czy inne przedmioty, w dolnej części pojemniki zamykane. Koncepcja do salonu zaprojektowana została z myślą o użytkownikach mniejszych mieszkań i tak, by cena była przystępna, a to francuskiemu producentowi na pewno się udało. Meble wykonane są z płyty laminowanej. Darmowy transport.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Barek-komoda Key 803268

Barek-komoda Key 803268

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
1 316 zł

Produkty podobne

Meblościanka do salonu Duke 9268TVHF

Meblościanka do salonu Duke 9268TVHF

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
730 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie