ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Meblościanka do przedpokoju Beton 10.1-15.1-20.1

Producent: IL
Kod: IL004-2015
3 065 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 212 cm
Głębokość: 37 cm
Waga: 145 kg
Ilość paczek: 5 szt.
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Przestrzeń do przechowywania zapewniająca ład i porządek

O ile mają Państwo do dyspozycji więcej przestrzeni w przedpokoju, to warto ją wykorzystać do przechowania przeróżnych przedmiotów. Jedną z opcji do przechowania i uszeregowania odzieży czy butów, jest przedstawiana aktualnie meblościanka kolekcji Beton niemieckiego producenta. Ta meblościanka to w zasadzie połączony zestaw trzech pojedynczych elementów, które można również nabyć oddzielnie (na przykład do mniejszych przedpokoi). Czy skorzystają Państwo tylko z szafy, szafki do butów, wieszaka czy kompletnego zestawu zależy tylko od Państwa i Państwa potrzeb. Dla tych dysponujących odpowiednią przestrzenią najbardziej odpowiednim jest kompletny zestaw widoczny na zdjęciu głównym. Meblościanka wykonana jest w bardzo nowoczesny, ponadczasowym designie o bardzo odważnie dobranej kolorystyce łączącej biały kolor z imitacją struktury betonu.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i atrakcyjną cenę. Zestaw mebli do przedpokoju dostarczany w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Garderoba Laila 13719010

Garderoba Laila 13719010

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
462 zł
Garderoba Laila 13740010

Garderoba Laila 13740010

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
435 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie