ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Meble do salonu Fumay 9432TABA-PATV

Producent: PRS
Kod: PRS00175-2016
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport
Stolik RTV: 166x138x41
717 zł
Stolik do kawy: 105x37x73
532 zł

Dane produktu

Waga: 83 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąbb-ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Meble o ponadczasowym designie

Francuski producent zaskakuje oszczędnym projektem aranżacji salonu, opartym na zestawieniu ścianki telewizyjnej oraz stolika do kawy. Zaskakująca jest przede wszystkim bezkonkurencyjna cena biorąc pod uwagę bardzo nowoczesny, praktyczny design, a równocześnie znaną ogólnie jakość produkcji. Ścianka telewizyjna oferuje niezwykle bogate przestrzenie do odkładania czy przechowywania różnych rzeczy, jest zatem idealna do nieco mniejszych pomieszczeń. Stolik do kawy również ma do zaoferowania bardzo praktyczną płytę do odkładania, warto również zwrócić uwagę na ponadczasowe połączenie odcieni, imitacji drewna dębowego oraz równie wiarygodnie wytworzoną płytę, sprawiającą wrażenie naturalnego, szarego kamienia. W kolekcji znaleźć można również klasyczny stolik pod telewizor, który jest nieco tańszy, a pokazany jest na załączonym zdjęciu.

 

Francuski producent przedstawia jakościowe i nowoczesne meble w bardzo atrakcyjnej cenie. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną o grubości 15-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Meblościanka do salonu Forum

Meblościanka do salonu Forum

Dostępność
2 - 3 tygodnie
804 zł
Zestaw do salonu Luneo 0321

Zestaw do salonu Luneo 0321

Dostępność
2 - 3 tygodnie
od 1 074 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie