ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Meble do pokoju dziewczynki - kolekcja Cindy

Kolekcja Cindy, jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do pokoju dziecięcego dla dziewczynki, uczennicy szkoły podstawowej. Elegamcki design w połączeniu z ładnym, pastelowym różem, to nie jedyne, co może przyciągnąć Państwa uwagę. Belgijski producent oferuje wysokiej jakości meble dziecięce, produkowane z płyty mdf, dodatkowo pokryte kilkoma warstwami lakieru, dzięki temu meble sa bardziej odporne na uszkodzenia podczas użytkowania. Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu nasza oferta na meble z tej kolekcji, gdzie nie zabrakło  toaletki, która powstaje z połączenia biurka i lustra. W kolekcji znajdą Państwo meble do kompletnego umeblowania pokoju dziecięcego, jest oczywiście łóżko, szafa, biurko i stolik nocny.  


Podobają nam się piętne detale, którymi sa na przykład uchwyty w postaci róży. Dostawa w częściach do montażu zgodnie z instrukcją.  


VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.