Meble do pokoju dziecięcego chłopca - kolekcja Alpha

Na magazynie Na magazynie
Materac 90x200 Aldo I

Materac Aldo 90x200x15 cm

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 136,90 zł
Na magazynie Na magazynie
Biurko Infinity, white

Biurko Infinity, white

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
812,86 zł
Szafa ze skórzanymi uchwytami Minkee

Szafa ze skórzanymi uchwytami Minkee

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
3 021,66 zł
Na magazynie Na magazynie
10%
Łóżko dziecięce dla chłopca Alpha

Łóżko dziecięce dla chłopca Alpha

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 414,52 zł
1 273,07 zł

W tej propozycji przedstawiamy proste i skuteczne rozwiązanie na zabezpieczenie najpotrzebniejszych rzeczy w dziecięcym pokoju chłopca. W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć miejsca do spania, a także przygotowania do szkoły, a jeśli zostanie nam miejsce, istnieje możliwość dostawienia komody czy wreszcie szafy. W każdym razie, jeśli naprawdę masz tylko bardzo mały pokój, zawsze postawisz w nim łóżko i biurko na wyposażenie pokoju dziecięcego. W niewielkim wnętrzu polecamy również zastosowanie niepotrzebnie pustych ścian, na których można umieścić kilka półek, które nie zajmują miejsca na podłodze. Bardzo odpowiedni jest również biały odcień, który optycznie powiększy pomieszczenie. Meble francuskie są wysokiej jakości, grubość laminatu dochodzi do 25 mm, a łóżko dziecięce Alpha w naszym projekcie kupisz wraz z rusztem.

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów i nie musi to być tylko francuski producent łóżka piętrowego Bibop, ale także np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, solidna firma ma dla Was pewną wagę. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, które łączyły w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, w którym przede wszystkim liczy się jakość. Obecnie, Parisot produkuje meble wg. europejskich standardów, z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci tego producenta, spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Są również proste w montażu dzięki bardzo szczegółowej instrukcji, a płasko pakowane paczki zapewniają łatwy transport.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.