ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe z litego drewna Indian Girl-Basic-36-1040-82-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK00311-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: 208x170x102
3 423 zł
Materac dziecięcy: 4 częściowy z pokrowcem-200x9x90
839 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: przezroczysty biały
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna z możliwością rozłożenia

Duński producent wybrał bardzo praktyczne i oryginalne rozwiązanie łóżka piętrowego z litego drewna. Łóżko piętrowe umożliwia transformację dolnego łóżka na zestaw stołu z dwoma ławami. Rozwiązanie bardzo praktyczne zwłaszcza dla małych pomieszczeń. Dziewczynki w ciągu dnia mogą się bawić lub rysować przy stoliku, a wieczorem przed ułożeniem do snu, stół przemienimy w łóżko. Praktyczny czteroczęściowy materac ma uniwersalne zastosowanie. Do siedzenia i oparcia w formie ławy i do spania. Nie zabrakło również bezpiecznej barierki po obwodzie górnego łóżka. Materiałem do produkcji jest jakościowe drewno sosnowe. Do łóżka piętrowego można dobrać wiele innych mebli dziecięcych z litego drewna, ale również wiele dekoracji z motywami indiańskimi.

 

Duński producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na wydłużenie gwarancji na okres 3-5 lat. Materiałem do produkcji jest jakościowe drewno sosnowe pomalowane wodo rozpuszczalnym białym lakierem. Cena ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dziewcząt

Oferta duńskiego producenta jest nietypowa zwłaszcza swoim zakresem i możliwością wyposażenia pokoju dziecięcego do najmniejszego szczegółu. Projekty pokoi dziecięcych są bardzo oryginalne dzięki szerokiej gamie tematycznych dekoracji w jednolitej kolorystyce. Do łóżka można zamówić pufę, kieszenie do zawieszenia, poduszki dekoracyjne i wiele mebli z litego drewna, takich jak komody, szafy czy regały. Na dołączonych zdjęciach można osądzić wygląd pokoju dziecięcego z kolekcji Indian Girl.

 

Materac górnego łóżka – wymiary 90x200 cm, matrac ze zdejmowaną narzutą

Materac dolnego łóżka - rwymiary 90x200 cm , czteroczęściowy matrace z możliwością wykorzystania do siedzenia i oparcia,. ze zdejmowaną narzutą

Parametry materacy: certifikowane, nieszkodliwe dla zdrowia, gęstość 23-26 kg/m krych., twardość 155-190Newt, wysokość 12 cm


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.