ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko piętrowe z litego drewna Aeroplane-XXL-A6-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00134-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A7-1-209x150x137 cm
2 230 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł

Dane produktu

Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna? Łóżko dolne jako leżanka do okazyjnego wykorzystania

Jest faktem, że dzięki umieszczeniu materaca pod łóżkiem na antresoli zyskujemy nie tylko dodatkową leżankę. Dla dziecka zyskujemy również wygodne miejsce do zabawy. Oczywiście w ramach oferty mebli dziecięcych Aeroplane znajdziemy również klasyczne łóżko piętrowe z litego drewna dla dwójki dzieci, ale pomysł połączenia łóżka na antresoli i materaca pod nim bardzo nam się podoba. A jeśli maluch ma gościa czy też kolega potrzebuje u niego zostać na noc, nasuwa się proste i zabawne rozwiązanie. To, co decyduje o charakterze wnętrza pokoju dla chłopca w ramach tej kolekcji, to oryginalne dekoracje na temat lotniska i pilotów. W połączeniu z bielą uzyskujemy ładny kontrast. Razem z ofertą mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji dziecięcych duńskiego producenta tworzymy całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz dla dzieci.

Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy. Meble posiadają wymagane certyfikaty. 
 

 

Pokoje dziecięce z litego drewna wracają do łask

Oferta duńskiego producenta jest bardzo bogata, tam, gdzie jest dwójka dzieci, łóżko z dolnym materacem można zmienić na klasyczne łóżko piętrowe lub łóżko z dodatkową leżanką czy dwa samodzielne łóżka. Można też nabyć szafę, nie brak oczywiście oferty biurek z litego drewna. Wszystko wykonane jest z drewna sosnowego w bieli, co daje możliwość wielu kombinacji. W projekcie pokoju dziecięcego, który teraz prezentujemy, są do wyboru dwa rozmiary łóżka.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość nabycia pokrowców w różnych odcieniach.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 


Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko piętrowe z litego drewna Space

Łóżko piętrowe z litego drewna Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 3 304 zł
Dziecięce piętrowe łóżko Space XXL-A7-1

Dziecięce piętrowe łóżko Space XXL-A7-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 149 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie