ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko piętrowe z litego drewna Aeroplane-Basic-A6-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00145-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko piętrowe: 208x145x101
2 386 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
525 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko piętrowe z litego drewna dla dwu chłopców

Dlaczego dla dwu? Przede wszystkim ze względu na dobrane dekoracje z kolekcji Aeroplane, tematycznie związane z lotniskami i samolotami. Jeżeli jednak potrzebne jest rozwiązanie wspólne dla chłopca i dziewczynki, wystarczy zamienić niektóre dekoracje na dziewczęce. Wróćmy jednak do kolekcji Aeroplane, która jest przeznaczona przede wszystkim do urządzania pokoju dla dwójki chłopców. Tam, gdzie nie ma zbyt dużo miejsca do urządzania ich królestwa, dobrym rozwiązaniem może się okazać piętrowe łóżko oszczędzające dużo miejsca. Producent kładzie nacisk nie tylko na oryginalny wygląd, ale i na bezpieczeństwo. Nie brakuje zatem barierki wokół całego górnego łóżka. To jednak nie wszystko, co kolekcja a dokładniej mówiąc piętrowe łóżko oferuje.

 

Piętrowe łóżko można z czasem dla większego dziecka zdemontować osiągając w ten sposób dwa samodzielne łóżka! Górne z barierką, a dolne klasyczne. Pokój dziecięcy zamienimy na studencki.

 

Producent duński stawia na wysoką jakość. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy. Meble posiadają odpowiednie certyfikaty. 
 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki chłopców

Jeżeli chcemy, by pokój dziecięcy był zharmonizowany, jednolity, najlepiej jest korzystać z oferty duńskiego producenta. Wszystko można urządzać w trzech podstawowych kolorach, białym dla mebli oraz niebieskoczerwonym dla dekoracji. Nie brakuje tu biurek z litego drewna, szaf czy komody. Oferta jest bardzo bogata i nieraz zaskakująca. Oczywiście kolekcja Aeroplane nie jest jedyna w ofercie tego producenta.


Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.