ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce ze ślizgawką dla dziewcząt Fairytale-Basic

Producent: HoppeK
Kod: HPK0092-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: Basic-A5-1-208x105x195 cm
2 415 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
387 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem i zjeżdżalnią
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce dla małych i dużych dziewcząt

Wydaje się, że łóżko z litego drewna ze ślizgawką jest niedopowiednie dla większych dziewcząt? Nie ma problemu, ponieważ projekt duńskiego producenta jest do tego stopnia przemyślany, że w chwili kiedy mała dziewczynka wyrośnie z czasów zabawek i zjeżdżalni, można z łóżka poprzez prosty demontaż utworzyć klasyczne dziecięce łóżko. I od razu mamy eleganckie rozwiązanie miejsca do spania dla dużej dziewczynki. To wszystko i wiele jeszcze więcej zawiera oferta mebli dziecięcych dla dziewcząt. Przyjemny, bardzo lubiany kolor jasnoróżowy pojawia się w całej kolekcji, włącznie z dekoracjami i akcesoriami. Nie brak oczywiście również innych elementów mebli możliwych do wykorzystania w trakcie urządzania kompletnego pokoju dla dziecka, można wybrać szafę, komodę lub biurko, wszystko w bieli i jednolitym stylu.


W przypadku mebli dziecięcych z litego drewna Fairytale nie chodzi o „zwyczajne“ sprzedawanie mebli, lecz o urządzanie wnętrz tak, by maksymalnie wykorzystać dane pomieszczenie. Producent duński stawia na wysoką jakość, dlatego może też oferować przedłużoną gwarancję na okres od 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. W cenie łóżka stelaż i ślizgawka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Nasza oferta to o wiele więcej niż tylko dziecięce łóżko

Materace – duński producent, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub10 cm, wymienialny pokrowiec. Łóżko wymaga materaca o wymiarach 90x200cm. W ofercie są również materace o wysokości 12cm, które specjalnie dla tego łóżka polecamy.


Dziecięce dekoracje dla dziewcząt
To, co przede wszystkim przyczynia się do wytworzenia czarującego nastroju pokoju dziecięcego, to sztuka dobierania dekoracji i akcesoriów. Dlaczego zatem nie pozwolić duńskim projektantom nas inspirować. W karcie produktu oferujemy również inne dekoracje, odpowiednie do tego projektu wnętrza, na przykład pluszak do siedzenia w postaci serduszka, bardzo przez dziewczynki lubiany. Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Pokój dziecięcy z litego drewna Fairytale III

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 603 zł
-10%
Dziecięca pufa Fairytale 36-4618-LR-000

Dziecięca pufa Fairytale 36-4618-LR-000

Przybliżony czas dostawy:
530 zł
w magazynie
477 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie