ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżko dziecięce z litego drewna ze ślizgawką Aeroplane-XXL

Producent: HoppeK
Kod: HPK00142-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A12-1-209x114x197 cm
2 922 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem i zjeżdżalnią
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce ze ślizgawką dla małych łobuziaków

Łóżko dziecięce nie musi być tylko spokojnym miejscem do spania, równie dobrze może w trakcie dnia dać dziecku możliwość organizowania zabawy. Oferta duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna oraz oryginalnych dekoracji umożliwia urządzanie pokoju dziecięcego dla chłopca. Ślizgawka nie musí być jedynym dodatkiem, jaki prezentujemy na naszych zdjęciach. Meble dziecięce z litego drewna dzięki swej jakości ponownie znajdują sobie miejsce w naszych mieszkaniach, ponieważ obecnie potrafią już zaoferować i oryginalne, nowoczesne dizajny. Razem z ofertą duńskiego producenta proponujemy i całkowicie odmienny, nowy sposób urządzania pokoju dla dziecka.

 

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 


Pokój dziecięcy z litego drewna w nowej postaci

Kolekcja Aeroplane może zaoferować całkowicie inne spojrzenie i nowe możliwości urządzania wnętrz. Wszystko jest tu ze sobą powiązane, nawiązuje na siebie. Ponadto dzięki ofercie duńskiego producenta można zaoszczędzić niemałą sumę. Na przykład łóżko dziecięce, które właśnie prezentujemy a które przeznaczone jest dla małych dzieci, można w prosty sposób zdemontować i uzyskać w ten sposób łóżko dla studenta. Oczywiście już bez ślizgawki i tkaniny wokół łóżka. Taka możliwość przemiany łóżka dziecięcego na studenckie jest bardzo korzystna.

W ofercie mebli dziecięcych nie brakuje oczywiście szaf, regałów, komody ani też biurka. Zależy wyłącznie od nabywcy, jaki będzie ostateczny wygląd pokoju dla dziecka. Kogo nie przekonała do siebie kolekcja Aeroplane z motywami samolotów i lotnisk, może równie dobrze wybierać spośród innych tematów, nie brakuje również oferty do pokoju dziecięcego dla dziewczyny.

Materace
– duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość wybrania pokrowca z kilku odcieni.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.