ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna ze ślizgawką Aeroplane-XXL

Producent: HoppeK
Kod: HPK00142-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A12-1-209x114x197 cm
2 731 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem i zjeżdżalnią
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce ze ślizgawką dla małych łobuziaków

Łóżko dziecięce nie musi być tylko spokojnym miejscem do spania, równie dobrze może w trakcie dnia dać dziecku możliwość organizowania zabawy. Oferta duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna oraz oryginalnych dekoracji umożliwia urządzanie pokoju dziecięcego dla chłopca. Ślizgawka nie musí być jedynym dodatkiem, jaki prezentujemy na naszych zdjęciach. Meble dziecięce z litego drewna dzięki swej jakości ponownie znajdują sobie miejsce w naszych mieszkaniach, ponieważ obecnie potrafią już zaoferować i oryginalne, nowoczesne dizajny. Razem z ofertą duńskiego producenta proponujemy i całkowicie odmienny, nowy sposób urządzania pokoju dla dziecka.

 

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 


Pokój dziecięcy z litego drewna w nowej postaci

Kolekcja Aeroplane może zaoferować całkowicie inne spojrzenie i nowe możliwości urządzania wnętrz. Wszystko jest tu ze sobą powiązane, nawiązuje na siebie. Ponadto dzięki ofercie duńskiego producenta można zaoszczędzić niemałą sumę. Na przykład łóżko dziecięce, które właśnie prezentujemy a które przeznaczone jest dla małych dzieci, można w prosty sposób zdemontować i uzyskać w ten sposób łóżko dla studenta. Oczywiście już bez ślizgawki i tkaniny wokół łóżka. Taka możliwość przemiany łóżka dziecięcego na studenckie jest bardzo korzystna.

W ofercie mebli dziecięcych nie brakuje oczywiście szaf, regałów, komody ani też biurka. Zależy wyłącznie od nabywcy, jaki będzie ostateczny wygląd pokoju dla dziecka. Kogo nie przekonała do siebie kolekcja Aeroplane z motywami samolotów i lotnisk, może równie dobrze wybierać spośród innych tematów, nie brakuje również oferty do pokoju dziecięcego dla dziewczyny.

Materace
– duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9cm lub 12 cm. Możliwość wybrania pokrowca z kilku odcieni.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna ze zjeżdżalnią Space

Łóżko dziecięce z litego drewna ze zjeżdżalnią Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 181 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna ze ślizgawką Fairytale Knight

Łóżko dziecięce z litego drewna ze ślizgawką Fairytale Knight

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 415 zł
Łóżko dziecięce ze ślizgawką dla dziewcząt Fairytale-Basic

Łóżko dziecięce ze ślizgawką dla dziewcząt Fairytale-Basic

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 415 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie