ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna z miejscem do przechowywania Pino PIHSZG15

Producent: VP
Kod: VP0069-2014
3 111 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 113 cm
Szerokość: 103 cm
Długość: 208 cm
Nośność: 110 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Wykonanie: barierka, zaokrąglone krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: szary
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką oraz z miejscem do przechowywania

Łóżko dziecięce z litego drewna od belgijskiego producenta to niepowtarzalny design i niezwykły kolor, który jest przede wszystkim idealnym rozwiązaniem do wyposażenia wnętrza małego pokoju dziecięcego. Dzięki podwyższonemu łóżku powstaje wolne miejsce, gdzie producent umieścił biurko i regał. W cenie łóżka znajduje się również barierka bezpieczeństwa, która umieszczona jest wzdłuż łóżka, schódki oraz stelaż. Biurko można łatwo wsunąć, gdy dziecko potrzebuje więcej miejsca do zabawy. Dostępny jest także identyczny design łóżka ale w białej wersji oraz tego typu łóżko dziecięce ale z inaczej zaprojektowanym miejscem do przechowywania. W każdym razie, oferta łóżek dla dzieci wykonanych z litego drewna od belgijskiego producenta jest bardzo szeroka i dostosowana do Twoich potrzeb.

Belgijski producent kładzie oczywiście nacisk na najwyższą jakość, bez której nie byłby możliwy wyszukany design. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest drewno sosnowe bez wad i sęków, dzięki czemu nie dochodzi do póżniejszej deformacji mebli poprzez wpływ środowiska. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
 

 

Meble dla dzieci wykonane z litego drewna z pewnością są ładne

Jeśli lubisz naturalne materiały, ale wciąż zniechęcał Cię ten sam naturalny odcień i trochę niepraktyczny design to możemy Cię pocieszyć, że w dzisiejszych czasach oferta mebli z litego drewna wygląda zupełnie inaczej. Dzięki nowej technologii obróbki drewna, również z litego drewna można wytworzyć bardzo nowoczesny design tak samo jak jest na przykład w przypadku łóżek z laminowanych płyt. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego łóżka to na pewno będziesz zainteresowany niektórymi jego parametrami.

- Wysokość łóżka łącznie z barierką 113 cm
- Długość łóżka 208 cm
- Całkowita szerokość łóżka 103 cm
- Powierzchnia do spania 90x200 cm, cena łóżka łącznie ze stelażem
- Barierka wzdłuż łóżka
- Biurko wysuwane 
- Regał z jedną półką również z możliwością wysunięcia
- Możliwość zakupienia łóżka w białym kolorze

Pomysł belgijskiego producenta bardzo nam się podoba. Praktyczny design przy zachowaniu naturalnego materiału. W ofercie można również znależć inne wielofuncyjne designy łóżek dziecięcych wykonanych z litego drewna.


VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie