ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino-PIKB9015

Producent: VP
Kod: VP0013-2015
1 667 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 76,5 cm
Szerokość: 99 cm
Długość: 209,4 cm
Nośność: 110 kg
Waga: 42,25 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: ciemno szary
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Eleganckie rozwiązanie miejsca do spania w pokoju dziecięcym dla chłopca

Oferta łóżek dziecięcych z litego drewna podzielona jest u nas do kilku grup. Jedną z nich jest kategoria łóżek dziecięcych z litego drewna dla chłopcówdo której w związku z ciemnoszarym odcieniem zaszeregowaliśmy również łóżko Pino belgijskiego producenta. Odcień, który łóżku dziecięcemu z litego drewna dodaje na elegancji, jest dla dorastających chłopców bardzo dobrym rozwiązaniem. Łóżko dziecięce z litego drewna  o identycznym wyglądzie znajduje się w naszej ofercie również w białej wersji, która jest bardziej odpowiednim wariantem do pokoju dziecięcego dla dziewczynki. Problemu nie stanowi również korzystanie z pokoju przez dwójkę dzieci. Łóżko dziecięce jest w ofercie również w wersji z dodatkową leżanką, przeznaczoną do spania na codzień.  

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość oraz opracowanie szczegółów z myślą o ich praktycznym zastosowaniu. Z jakością związany jest dobór materiału, którym jest drewno sosnowe prawidłowo wysuszone i bez skaz. Dzięki temu nie dochodzi z czasem do jego deformacji. Deski mają w głównej konstrukcji nośnej grubość do 3,5cm. Dostawa łóżka w częściach do montażu według instrukcji.  Darmowy transport na terenie całego kraju

 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna dla chłopca

Nietypowy ciemnoszary odcień spotkać można w naszej ofercie w przypadku wielu łóżek dziecięcych, nie brak również oferty łóżek piętrowych w takim kolorze. Meble z litego drewna przeznaczone do urządzania pokoju dziecięcego, zwłaszcza jako rozwiązanie miejsca do spania, są dobrym wyborem, ponieważ chodzi o materiał nieszkodliwy dla zdrowia. .

 

Podwyższone bocznice wokół łóżka są nie tylko efektowne, ale i praktyczne. Ściany dzięki temu się nie brudzą a łóżko jest zmywalne.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie