ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Indian Girl-Basic-36-1001-32-09A

Producent: HoppeK
Kod: HPK00312-2015
2 030 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Łóżko dziecięce: 208x105x101 cm
Tekstylia dekoracyjna: 90x200 cm

Łóżko dziecięce z litego drewna jako miejsce do spania i zabaw

Duński producent oferuje najszerszy wybór łóżek dziecięcych z litego drewna. Prezentowane obecnie łóżko dziecięce należy do najpopularniejszych. Dzięki umieszczeniu na antresoli możemy zaoszczędzić znaczną przestrzeń pokoju dziecięcego, wykorzystując przestrzeń pod łóżkiem do przechowywania lub umieszczenia mniejszych mebli. Tkanina dekoracyjna w elegancki sposób zakryje wszystko co zdołamy umieścić pod łóżkiem. Tkanina i stelaż są w cenie łóżka. Do łóżka można też zamówić materac z pokrowcem, lub poduszki dekoracyjne. W identycznym designie można zamówić wiele innych akcesoriów i dodatków. Dodatkowym atutem łóżka o powierzchni spania 90x200 cm, jest możliwość rozłożenia w wieku dorosłym dziecka na klasyczne łóżko.

 

Duński producent kładzie nacisk na wysoką jakość, co pozwala mu na wydłużenie gwarancji na okres 3 – 5 lat. Materiałem do produkcji jest drewno sosnowe, pomalowane wodo rozpuszczalnym, przezroczystym białym lakierem. Cena ze stelażem i tkaniną dekoracyjną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy z litego drewna, dla dziewcząt

Kolekcja Indian Girl oferuje szerokie możliwości wyboru pojedynczych elementów, takich jak szafy, komody czy biurka, ale oferuje również zestaw stolika dziecięcego z krzesełkami. Wszystkie elementy wykonane z drewna sosnowego w przezroczystym białym wykonaniu. Dzięki szerokiej gamie dekoracji z jednolitymi motywami indiańskimi, można stworzyć oryginalne wnętrze według indywidualnych potrzeb..

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale-B-36-1001-32-09A

Łóżko dziecięce z litego drewna Fairytale-B-36-1001-32-09A

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 591 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie