ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżko dziecięce z litego drewna Flower Power-XXL-A2-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00245-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A2-1-209x62x99 cm
1 330 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Obciążenie: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-odcień dekoracji
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżko dziecięce z litego drewna z barierką, gwarancja bezpieczeństwa dla dziecka

Duński producent proponuje dziesiątki dizajnów łóżek dziecięcych z litego drewna, a łóżka z barierką należą wśród nich do najbardziej popularnych. Dzięki ofercie dziecięcych dekoracji osiągnął producent pomimo prostoty projektu bardzo oryginalny wygląd. Łóżko dziecięce można uzupełnić o dekoracyjne poduszki, lub o materac z wymienialnym pokrowcem w odcieniu dekoracji. Wszystko jest w sympatyczny sposób zharmonizowane, a dla dziewczynki jest takie łóżko tym najlepszym rozwiązaniem. Każdy, kogo łóżko dziecięce przekonało do tego stopnia, że postanowił w tym samym stylu urządzić cały pokój dziecięcy,  z całą pewnością w ramach kolekcji Flower Power będzie miał z czego wybierać. Nie brak tu ani dziecięcego biurka z litego drewnakomodyszafydziecięcych krzesełek i stolików, a jeżeli ma to być wyposażenie dla dwójki dziewcząt znajdujemy tu ofertę piętrowych łóżek z litego drewna oraz łóżek z dodatkową leżanką.

 

Duński producent, który zajmuje się przede wszystkim produkcją mebli dziecięcych z litego drewna, kładzie nacisk na jakość. Meble posiadają odpowiednie certyfikaty i gwarancję przedłużoną do 36 miesięcy. Drewno sosnowe pokryte jest białym, wodorozpuszczalnym lakierem, dzięki czemu pozostaje widoczna jego struktura. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Cena łóżka zawiera stelaż. Można też nabyć materac z wymienialnym pokrowcem lub dekoracyjne poduszki.

 

Jakość i bezpieczeństwo łóżek dziecięcych są najważniejsze

Jakość zapewniona jest dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz zastosowaniu drewna sosnowego, bezpieczeństwo natomiast umacnia barierka wokół całego obwodu łóżka. Ale pamiętać trzeba też o materacu, który powinien być równie jakościowy, jak całe łóżko. 

 

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia. 
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Do wyboru materace o wysokości 9cm lub 12 cm. Materace z wymienialnym pokrowcem w kilku odcieniach do wyboru.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

-10%
Dziecięce dekoracyjne poduszki Flower Power 36-4334-PI-000

Dziecięce dekoracyjne poduszki Flower Power 36-4334-PI-000

Przybliżony czas dostawy:
340 zł
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
306 zł

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z barierką Fairytale-Basic-A2-1

Łóżko dziecięce z barierką Fairytale-Basic-A2-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 1 159 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie